GrupBütün
GrupBütün
GrupBütün
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrupBütün

Grup hepsi resimler,herşey ile ilgili bu site

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Özcan deniz Fan club

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
PiTipöRt..
Cin Üye
Cin Üye
PiTipöRt..

Aktiflik :
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 12/03/97
İş/Hobiler : Ögrenci
Lakap : Anne Kuzusu

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Özcan deniz Fan club   Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 6:29 pm

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri04Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri05
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri06Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri07
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri08Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri09
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri10Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri11
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri13Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri14
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri15Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri16
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri18Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri20
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri21Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri22
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri23Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri24Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_galeri25
PiTipöRt..
Cin Üye
Cin Üye
PiTipöRt..

Aktiflik :
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Özcan deniz Fan club   Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 6:29 pm

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 0022

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Wol_errorResimin büyük hali için tıklayınız. Orjinal boyut 720x540 ve 30KB.
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 0024

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Wol_errorResimin büyük hali için tıklayınız. Orjinal boyut 720x540 ve 35KB.
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 0039
.HiLosh'm
Admin
Admin
.HiLosh'm

Aktiflik :
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 13/04/97
İş/Hobiler : Nursena ÖzLem VE GüLLüleri şımartmak
Lakap : HiLosh\PosforLu\Maceracıı vs...

Kişi sayfası
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Imgleft1000/1000Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Emptybarbleue  (1000/1000)

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Apaz1
"Ayrılık acılarımı şarkı yapıp onlardan para kazanıyorum"

Albümünüzün adı neden "Ses ve Ayrılık"?
Çünkü albümün bütün şarkıları ayrılık üzerine. Albümün en neşeli şarkısında bile ciddi bir ayrılık anlatılıyor çünkü.

Siz hiç böyle ağır ayrılık acısı yaşadınız mı?
Ne diyorsun? Var mı yaşamayan? Tabii ki yaşadım.

Nasıl olursunuz ayrılınca?
Psikopatın teki olurum, öldürürüm adamı. (Gülüyor)

"Ayrılığın ardından ilk bir ay hiçbir şey anlamam, sonradan kor bana"
Şöyle bir şey düşünün: Çok sevdiğiniz birisi tarafından gece terk edildiniz. Ertesi sabah uyandığınızda, o ilk gününüzde ne hissedersiniz?
İlk bir ay hiçbir şey anlamam. Tınlamam. Sonra kor bana. (Şarkıya başlıyor "Sonradan kooor...")

O bir ay nasıl geçiyor peki?
Ben yoğun bir tempo içinde çalıştığım için ilk bir ay çok fazla depresyon yaşamıyorum. Kafamı işime veriyorum. Dizi, albüm, konserler... Her gün başka bir şehirdeyim, başka konserdeyim. O heyecan, öyle bir ayrılık yaşadığını unutturuyor. Elinde telefonla da dolaşamıyorsun çünkü telefonun asistanlarında oluyor. Gelen mesajları okuyamıyorsun...

Ta ki...
Ta ki işler biraz hafifleyip evime döndüğümde, koltuğuma oturduğumda, kendimle baş başa kaldığımda, onun eşyalarını evde gördüğümde dank ediyor. Benim için aşk her şeyi paylaşmak üzerine kurulu. Bir şeyi paylaşmak istediğinde ve paylaşacak kimseyi bulamadığında, onu aramak istediğinde ama ayrı olduğunuz için aramaman gerektiğini anladığında, telefon elinde kaldığında başlıyor ayrılık acısı. "Ana, ne oluyor?" diyorum.

O acıyı nasıl yok ediyorsunuz?
Şarkılar yazıyorum, paralar kazanıyorum.

Ne kadar zamanda toplarsınız kendinizi?
Bir senemi alır.

Hiç bu dediklerinizi yaşayacak kadar çok aşık oldunuz mu?
Çok aşık olmak ne demek bilmiyorum. Çünkü aşkın ölçüsü yok. Çok aşık olduğunuzu zannediyorsunuz, başkası çıkıyor karşınıza, ona daha da çok aşık oluyorsunuz. Sonra başkası çıkıyor, "İşte buymuş" diyorsunuz ve ona daha da fazla aşık oluyorsunuz.

Pardon ama bu biraz ayran gönüllülük.
Yok, değil. Tavanı yok aşkın. Ucu açık. Hissedebileceğin kadar gidiyorsun. Yanabildiğin kadar yanıyorsun. Aşkından kendini öldürenler de, hiç umursamayanlar da var. Ama ikisi de acı çekiyor.

Ama bence birine gerçekten aşık olursanız başka hiç kimseye aynı şeyi hissedemezsiniz. Siz hiç gerçekten aşık olmamışsınız galiba.
(Uzun süre düşünüyor) Öyle diyelim, öyle olsun.
https://hepsimusic.yetkin-forum.com
PiTipöRt..
Cin Üye
Cin Üye
PiTipöRt..

Aktiflik :

MesajKonu: Geri: Özcan deniz Fan club   Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 6:30 pm

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 0053

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Wol_errorResimin büyük hali için tıklayınız. Orjinal boyut 720x540 ve 28KB.
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 0064
.HiLosh'm
Admin
Admin
.HiLosh'm

Aktiflik :
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 13/04/97
İş/Hobiler : Nursena ÖzLem VE GüLLüleri şımartmak
Lakap : HiLosh\PosforLu\Maceracıı vs...

Kişi sayfası
Başarı Puanı Başarı Puanı:
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Imgleft1000/1000Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Emptybarbleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Özcan deniz Fan club   Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 30, 2009 6:30 pm

Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 Ozcan_deniz_1
Özcan deniz Fan club - Sayfa 2 VI268894GD419_250
https://hepsimusic.yetkin-forum.com

Özcan deniz Fan club
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» MiLey Cyrus Fan Club
» Lindsay Lohan Fan cLub
» Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"
» Demi LovaTo Fan Club
» Legihton meesTeR fan clUB