GrupBütün
GrupBütün
GrupBütün
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrupBütün

Grup hepsi resimler,herşey ile ilgili bu site

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"

2 posters
YazarMesaj
[GüLLü]
Admin
Admin
[GüLLü]

Aktiflik :
Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 13/01/96
İş/Hobiler : ÖğrenCi...
Lakap : GuLLi

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Empty
MesajKonu: Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"   Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" EmptySalı Haz. 16, 2009 2:34 pm

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Pixel

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Deniz_ask
Deniz Seki, çok yıprandığı gerekçesiyle kendine "özel hayat hakkında konuşma yasağı" getirdi! Hüsnü Şenlendirici'yle yaşadığı ilişki nedeniyle gündemden düşmeyen Deniz Seki, çok yıprandığı gerekçesiyle kendine "özel hayat hakkında konuşma yasağı" getirdi!
Tatlıses Radyo'da bir programına katılan Deniz Seki, bundan böyle sadece şarkılarıyla anılmak istediğini belirtti: "Herkes işimi gücümü bir kenara bıraktı, özel hayatımı konuşmaya başladı. Halbuki benim ilk aşkım müzik ve sadece müziğimle anılmak istiyorum. Artık hiçbir şekilde özel hayatımla ilgili açıklama yapmayacağım. Bu çevreden çıkıyorum."
Ateşten-Gömlek
Başarılı üye
Başarılı üye
Ateşten-Gömlek

Aktiflik :
Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 12/04/97
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : ateş

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" Empty
MesajKonu: Geri: Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"   Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım" EmptyC.tesi Tem. 04, 2009 2:34 pm

saoL canım

Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deniz Seki Klip Çıkartıyor
» Özcan deniz Fan club
» Deniz Mi Havuz Mu Sorusuna Cevabı
» Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum"
» "Oyunlar Bölümüne Mod aRanıyo"