GrupBütün
GrupBütün
GrupBütün
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrupBütün

Grup hepsi resimler,herşey ile ilgili bu site

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum"

YazarMesaj
[GüLLü]
Admin
Admin
[GüLLü]

Aktiflik :
Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum" Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum" Right_bar_bleue

Doğum tarihi : 13/01/96
İş/Hobiler : ÖğrenCi...
Lakap : GuLLi

Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum" Empty
MesajKonu: Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum"   Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum" EmptySalı Haz. 16, 2009 2:32 pm

Kenan Doğulu, son günlerde hayli kilo vermesini spora ve reflüye bağladı. Doğulu, "Koşmaya başladım spor yapıyorum onun için kilo verdim. Bir de reflüm var. Maalesef bir mide hastalığı. O insanın iştahını kaçırıyor. Çoktandır adam gibi yemek yiyemiyorum" diye konuştu.
Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum" Kenan_dogulu1 Artık bir marka olduğu ile ilgili sözler üzerine Doğulu, "Ben öyle çok iddialı lafları sevmiyorum. Daha yolun başındayım diye düşünüyorum. Büyüdükçe küçülmeye çalışıyorum. Küçüldükçe içimi genişletmeye çalışıyorum. Onun için acelem yok. Yavaş yavaş daha güzel yerlere gelmek istiyorum" dedi. Kardeşi Ozan Doğulu'nun küçük kızı Arya için bir şarkı yazdığını da söyleyen Doğulu, "Yazmaya başladım ama daha net değil. Göreceğiz, albüme girecek kadar içime sinerse mutlaka olacak ama her koşulda onun için yeni bir şarkı yapacağım zaten. Çünkü o bizim yeni melodimiz" açıklamasını yaptı.

Kenan Doğulu: "Küçülmeye çalışıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deniz Seki: "Artık şarkılarımla varım"
» "Oyunlar Bölümüne Mod aRanıyo"
» "Ben hilal"
» "CON" serüveni
» "Bonuslar"